UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na całym świecie człowieka szanują, tylko we własnym domu "Polsce" mieszają z g. .. em. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    17
    Magic(2013-09-25)
  • A za co go szanują? Jest zza co? Obejrzyj sobie kilkanaście róznych filmów dokumentalnych i wyciągnij wnioski. Chyba sam Wałęsa nie pokonał komuny co nie? chyba ze wierzysz w jego gadanie. .nawet srednio zorientowany człowiek w polityce po jego medialnej wypowiedzi zrozumie, ze ten koleś nie wie co mówi, nie umie sklecic sensownego zdania to jst fklat i jak taka osoba mogłaby kogos pokonac?, merytoryka?A raczej bełkot! Wstyd! pamiętacie filmy wyborcze z lat 90? Jaka żenada. Mozliwe, że się wylansował, był twarza ale w tyle grały inne skrzypce, a on spijał śmietankę za aprobatą. .takie mam wnioski po licznych dokumentach ale pewnie to manipulcja i nie wolno krytykować. Kto powiedizał odnośnie zachodi. .. BO ONI nie nie wiedzą albo nie chca wiedzieć! Zachód to także polityczne bagno!; ) Dla mnie to nie bohater, a polityk. nie oceniam go zbyt mocno bo za młody jestem lecz obecnych polityków jak mam ocenić skoro nikt nie wie co robia? TV to nie źródło rzetelnej wiedzy a przekaznik plotek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    2
    Nikomunieufam(2013-09-25)