UWAGA!

Promocja w teatrze

 Elbląg, scena ze spektaklu
scena ze spektaklu (fot. AD)

Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka elbląski teatr przygotował promocyjną cenę biletów na spektakl familijny „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Ważne, by kupić bilet 19 stycznia.

To widowisko podbiło serca wszystkich, małych i dużych. Piosenki Mateusza Pospieszalskiego nuci niemal cała widownia. Zachwyca choreografia, oczarowują kostiumy oraz scenografia. Wyraziste role aktorów: fantastyczne, ale i demoniczne Czarownice (Maria Makowska-Franceson, Teresa Suchodolska), znakomici Wędrowcy, czyli Blaszany Drwal (Leszek Andrzej Czerwiński), Strach na Wróble (Marcin Tomasik) i Tchórzliwy Lew (Tomasz Czajka - kostium zadziwiający, wymagający od aktora sprawności fizycznej i umiejętności animacji lalką), sympatyczne różowe Myszy (rewelacyjny brat królowej Artur Hauke), świetny Strażnik (Wojciech Rydzio). I oczywiście Dorotka, czyli Małgorzata Rydzyńska.
       Nie można zapomnieć o efektach specjalnych, których w tym spektaklu jest mnóstwo: Wrony latające nad sceną i widownią, "zniknięcia" postaci. Dodatkowo, program do spektaklu można oglądać w specjalnych okularach - zdjęcia są wykonane techniką 3D!
       Tyle atrakcji! Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka elbląski teatr proponuje zakup biletów na familijne widowisko w promocyjnej cenie. Promocja obowiązuje tylko 19 stycznia. Bilet w cenie 19 zł będzie można kupić w godz. od 12 do 20. Spektakl zaś zostanie zagrany 10 lutego o godzinie 14. To wspaniała zabawa dla babci, dziadka i wnuczka.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama