UWAGA!

„Samoloty 2” w Światowidzie

 
materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

W najnowszym filmie „Samoloty 2" poznacie ekipę samolotów strażackich, które ochraniają historyczny Turbocki Park Narodowy przed szalejącymi płomieniami. „Samoloty 2” już od piątku, 18 lipca, będzie można oglądać na ekranach Kina Światowid.

Słynny samolot wyścigowy Dusty dowiaduje się, że jego silnik został uszkodzony i może już nigdy nie wystartować w zawodach. W związku z tym musi zmienić branżę i w ten sposób Dusty dołącza do doświadczonego śmigłowca ratowniczego Brygadiera Śmigłego i jego drużyny. Należą do niej między innymi pełna werwy Lidka Zalewajka, śmigłowiec transportowy Wicherek, były wojskowy transporter Paker i żywiołowa ekipa dzielnych pojazdów terenowych zwana Zadymiarzami. Razem zwalczają nawet największe pożary, a Dusty dowiaduje się, co to znaczy być prawdziwym bohaterem...
       „Samoloty 2” będzie można oglądać w dwóch wersjach 2D i 3D. Do filmów w wersji 3D będzie doliczana dopłata za wykorzystanie okularów - 2 złote.
       Gatunek: Animacja, familijny, Komedia, Przygodowy
       Produkcja: USA
       Reżyseria: Roberts Gannaway
       Czas trwania: 83 min
       Opis: dystrybutor filmu
      
       Cena biletu: na seans 2D: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy, na seans 3D: 17 zł normalny i 15 zł ulgowy (plus dopłata 2 zł za wykorzystanie okularów). W poniedziałki bilety na wszystkie seanse tylko po 11 zł (2D)/15 zł (3D) plus dopłata 2 zł za wykorzystanie okularów. Rezerwacja i zakup biletów on-line.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)