UWAGA!

Szekspir w plenerze

Elbląg, Zdjęcie ze spektaklu
Zdjęcie ze spektaklu (fot. Wiesław Czerniawski, archiwum Teatru Dramatycznego)

W najbliższy piątek, 5 sierpnia, we Fromborku odbędzie się plenerowy pokaz spektaklu "Snu nocy letniej" Williama Szekspira.

Ta jedna z największych realizacji Teatru Dramatycznego zostanie zaprezentowana w urokliwej scenerii Dziedzińca Katedralnego i uświetni obchody Dni Fromborka. Zabytkowe mury z pewnością wzbogacą spektakl o nowe walory artystyczne, będą również dużym wyzwaniem technicznym wymagającym wielu nowych rozwiązań. Będzie to wyjątkowe wydarzenie. Jak zapowiadają władze Fromborka, spektakl "Sen nocy letniej" ma być pierwszym krokiem w kierunku reaktywacji Letniej Sceny Teatralnej.
     Spektakl zostanie zaprezentowany we Fromborku w najbliższy piątek, 5 sierpnia, o godz. 21.30. Wstęp wolny. Natomiast 20 i 21 sierpnia o godz. 20.00 "Sen nocy letniej" zagości w murach Galerii EL.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ja już się nie moge doczekać ;D Widziałam spektakl w teatrze i jestem ciekawa, jak sobie poradzą na Wzgórzu Katedralnym
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ......(2005-08-02)
  • A ja tylko proszę...by pan dyrektor nie przemawial...o swoich zaslugach i w ogóle...jaki to jest mądry i ile robi dla nas... bo uśniemy tam...jak na wielu premierach podobnie... A spektakl wspaniały...!!!
Reklama