UWAGA!

Tani poniedziałek na dobry początek roku szkolnego

 Tani poniedziałek na dobry początek roku szkolnego

Nawet pierwszy po wakacjach poniedziałek ma dobre strony. Na przykład tańsze bilety do Kina Światowid. Za jedyne 11 złotych można obejrzeć najnowsze kinowe produkcje dla dzieci i dla dorosłych.

Najmłodszym proponujemy "Wakacje Mikołajka", czyli przygody tytułowego bohatera spełniającego swoje podróżnicze marzenia.
       Do wyboru jest również "Barbie i tajemnicze drzwi". Kultowa Barbie wciela się w nieśmiałą księżniczkę Alexę. Dziewczynka pozna nowych przyjaciół i odkryje w sobie magiczną moc. Wreszcie znajdzie w sobie odwagę aby stanąć w obronie tego, co właściwe i dowie się, że siła przyjaźni jest dużo cenniejsza niż magia.
       Dorośli widzowie za 11 złotych w poniedziałek (1 września) mają trzy filmy do wyboru: "Magię w blasku księżyca", "Podróż na sto stóp" oraz "Dawcę pamięci".
       "Magia w blasku księżyca" to najnowsza produkcja Woody'ego Allena. Tym razem reżyser zabiera nas do Francji z lat 20. Obywatel Anglii odkrywa spisek. Chcąc go ujawnić, spotyka na swojej drodze kobietę, która wykorzystuje własny wdzięk, aby mu w tym przeszkodzić.
       W "Podróży na sto stóp" zderzają się dwa kulinarne światy, z których każdy postrzega smak kompletnie inaczej, choć każdy z nich doskonale rozumie jego znaczenie. Jeden z nich, uosabiany przez madame Mallory (Helen Mirren) jest zamkniętą, hermetyczną, kostyczną przestrzenią nieprawdopodobnie trudnej i wymagającej kuchni francuskiej. Druga strona barykady to kolorowa, spontaniczna i pełna improwizacji kuchnia indyjska, w której smak stoi najbliżej emocji, choć jego wykwintność daleka jest od oczywistości.
       "Dawca pamięci" to opowieść o fikcyjnym świecie bez wad oraz uczuć. Dwunastoletni Jonas zostaje wybrany i szkolony przez poplecznika, by odbierać wspomnienia społeczeństwu.
       Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 55 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.
      
Karolina Śluz, CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)