UWAGA!

Tanie poniedziałki w kinie Światowid

 
Tanie poniedziałki w kinie Światowid

Czy wiesz już, że w poniedziałki bilety do kina „Światowid” kosztują tylko 11 (2D) i 15 (3D) zł? To dobry pretekst, żeby znaleźć trochę czasu na obejrzenie najnowszych filmów również w tygodniu.

Wszystko w ramach akcji Tanie poniedziałki, która z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością.
       Ceny biletów w kinie „Światowid” należą do najniższych w Polsce. Ceny poniedziałkowych biletów stały się jeszcze bardziej atrakcyjne.
       - Nasi widzowie do kina najczęściej przychodzą w weekend. Obniżając cenę biletu w poniedziałek, chcemy zmotywować ich do tego, żeby znaleźli czas na odpoczynek czy na spotkanie ze znajomymi również wtedy, kiedy weekend mija - wyjaśnia Aleksandra Bielska z kina „Światowid”.
       Dlatego w poniedziałki w kinie „Światowid” wszystkie filmy 2D można oglądać za 11 zł, a 3D za 15 zł i nikt nie pyta o legitymację. W najbliższy poniedziałek w „Światowidzie” będzie można obejrzeć nominowane do tegorocznych Oscarów filmy – „Sierpień w hrabstwie Osage” oraz „Zniewolonego”. Obraz „Ratując Pana Banksa”, opowiadający o walce Walta Disneya o prawa do zrealizowania filmu „Mary Poppins” – zderzenie dwóch osobowości w doborowej obsadzie bo w rolach głównych zobaczymy Toma Hanksa i Emmę Thompson. A dla najmłodszych najnowsza animacja – „Piłkarzyki rozrabiają”. W znakomitym dubbingu usłyszymy głosy Jacka Bończyka, Radosława Pazury, Jarosława Boberka, Dariusza Szpakowskiego, Tomasza Zimocha czy Arkadiusza Jakubika.
       Uwaga! Kino "Światowid" zastrzega sobie możliwość zmiany cen biletów.
       Szczegółowy regulamin programu rabatowego oraz repertuar jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid".
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)