UWAGA!

Turniej PC w Mulitikinie

Elbląg, Turniej PC w Mulitikinie

W sobotę 17 maja w elbląskim Multikinie miłośnicy gry „Assassin's Creed” będą mogli wziąć udział w mini-turniejach rozgrywanych na specjalnie przygotowanych stanowiskach komputerowych. Początek imprezy o godz. 14.

„Assassin’s Creed” to gra następnej generacji, stworzona przez studio Ubisoft Montreal, twórców słynnego „Prince of Persia: Piaski Czasu”. Tytuł redefiniuje gatunek gier akcji. Podczas gdy inne gry szczycą się efektowną grafiką i modelem fizycznym, „Assassin’s Creed” łączy technologię, projekt gry, fabułę i emocje, tworząc świat, w którym główny bohater może wzniecać chaos, a jednocześnie zmieniać go, jak nigdy dotąd.
     Akcja rozpoczyna się w 1191 roku. Trzecia Krucjata rozdziera Ziemię Świętą. Jako Altair, asasyn musisz doprowadzić do zakończenia walk. Możesz przy tym skorzystać ze wszystkich dostępnych środków. Skradaj się po cichu i zadawaj zabójcze ciosy. Twoje działania wpłyną na historię i przyszłość całego świata.
     - Zapowiada się świetna zabawa dla fanów mrocznych tajemnic, klimatu średniowiecznych miast oraz zabójczych pojedynków na miecze - mówi Renata Osińska z elbląskiego Multikina - Miłośnicy gry będą mogli wcielić się w postać Altaira i zrealizować misję powierzoną przez mistrza tajnego klanu wojowników.
     Specjalnie oklejone stanowiska komputerowe ustawione będą w holu Multikina. Wersja gry dostępna będzie w języku polskim, z dialogami w gwiazdorskiej obsadzie: Borys Szyc, Daniel Olbrychski, Krzysztof Kowalewski.
     Organizatorami wydarzenia są Ubisoft, jeden z największych producentów gier komputerowych na świecie, między innymi: „Lost: Zagubieni”, czy „The Settlers®” oraz „Cenega Poland”.
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama