UWAGA!

W Multikinie „300: Początek imperium”

 Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Już 7 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film „300: Początek imperium” nakręcony w stylu hitu kinowego „300”.

Film „300: Początek imperium” na podstawie najnowszej powieści graficznej Franka Millera pt. „Kserkses”, nakręcony w stylu hitu kinowego „300”, to kolejny rozdział epickiej sagi opowiadający - tym razem w scenerii bitwy morskiej - historię greckiego generała Temistoklesa (Sullivan Stapleton), który próbuje zjednoczyć Grecję, idąc na bitwę, która zmieni bieg wojny. Nieustraszony wojownik staje naprzeciwko wielkiej inwazji wojsk perskich, którymi dowodzą Kserkses (Rodrigo Santoro), śmiertelnik obdarowany boskimi siłami, oraz Artemizja (Eva Green), mściwa dowódczyni perskiej floty morskiej. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.
       Reżyseria: Noam Murro. Scenariusz: Kurt Johnstad, Zack Snyder. Dubbing: Sullivan Stapleton - Temistokles, Eva Green - Artemizja, Lena Headey - Królowa Gorgo. Wojenny, akcja, komiksowy, USA, 2014, 102 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama