UWAGA!

W Multikinie „Bez litości”

 Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Już 26 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo thriller „Bez litości” z Denzelem Washingtonem.

W thrillerze „Bez litości” Denzel Washington gra Roberta McCalla, faceta, który jest przekonany, że udało mu się pozostawić za sobą tajemniczą przeszłość i rozpocząć nowe, spokojne życie. Kiedy jednak spotyka Teri (Chloë Grace Moretz), młodą dziewczynę pozostająca pod kontrolą brutalnych rosyjskich gangsterów, nie może bezczynnie stać z boku, postanawia jej pomóc. Posiada umiejętności, które pozwalają mu wziąć odwet na każdym, kto występuje przeciwko bezbronnym. McCall porzuca narzucony sobie styl nieangażującego się w sprawy innych odludka i odnajduje w sobie pragnienie działania na rzecz sprawiedliwości. Jego siłą napędową staje się wewnętrzne poczucie prawa i uczciwości oraz chęć odkupienia swoich starych win. Przeszłość Roberta McCalla nie była bowiem bez skazy, ma on na koncie sporo złego, nie jest z tego dumny i stara się na swój sposób zadośćuczynić wyrządzone krzywdy. Reżyserem filmu nakręconego na podstawie scenariusza Richarda Wenka („Niezniszczalni 2”) jest Antoine Fuqua („Dzień próby”).
       Reżyseria: Antoine Fuqua. Scenariusz: Richard Wenk. Obsada: Denzel Washington, Marton Csokas, Chloë Grace Moret. Thriller, USA 2014,128 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama