UWAGA!

W Multikinie Jesteś Bogiem

2012-09-14
Aktualizowany 2012-09-18 14:26
Elbląg, W Multikinie Jesteś Bogiem

W Multikinie „Sensacyjne seanse”, czyli premiera filmu „Jesteś Bogiem”. Już dziś zapraszamy wszystkich na hip-hopowy wieczór w piątek 21 września.

„Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny „Jestem Bogiem”, stali się głosem pokolenia młodych Polaków.
       Scenariusz Maciej Pisuk. Reżyseria Leszek Dawid. Obsada: Marcin Kowalczyk, Dawid Ogrodnik, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik. Biograficzny/Muzyczny/Dramat społeczny. Polska 2012, 110 min.
      
       W dniu premiery (21 września) o godz. 20 wystąpi u nas North Region Projekt oraz grupy tancerzy hip-hopowych ze szkoły tańca, a o godz. 20.40 zapraszamy na projekcję filmu.
       To będą „Sensacyjne seanse” jak rapuje Paktofonika.
       Brutalnie magiczny film i przy tej opowieści 8 mila to kolorowy komiks  – po obejrzeniu filmu powiedział Kuba Wojewódzki.
       Dlatego wpadajcie do Multikina, nie możecie tego przegapić. Paktofonika – pakt przy dźwiękach głośnika!
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama