UWAGA!

W Multikinie „Krocząc wśród cieni”

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Już 3 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo kryminał „Krocząc wśród cieni” z Liamem Neesonem.

„Krocząc wśród cieni” to elektryzujący thriller Scotta Franka, twórcy hitów „Raport mniejszości” i „Wolverine”. Fabułę filmu oparto na motywach bestsellera Lawrence’a Blocka, trzykrotnego zwycięzcy Edgar Award - nagrody dla autora najlepszego amerykańskiego kryminału roku. Prozę pisarza porównywano już do „szlachetnego smaku starej whisky” (Publishers Weekly), stwierdzono również, że „nadał on powieści detektywistycznej nowy i niezwykły wymiar” (Wall Street Journal). Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.
       Scenariusz i reżyseria: Scott Frank. Obsada: Liam Neeson, Dan Stevens, David Harbour. Kryminał, USA 2014, 114 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama