UWAGA!

W poniedziałek tanio w Kinie Światowid

 
W poniedziałek tanio w Kinie Światowid

Czy wiesz już, że w najbliższy poniedziałek bilety na wszystkie filmy do Kina Światowid będą cię kosztować tylko 11 zł? To dobry pretekst, żeby znaleźć trochę czasu na obejrzenie najnowszych filmów również w tygodniu. Wszystko w ramach akcji Tanie poniedziałki.

Ceny biletów w Kinie Światowid należą do najniższych w Polsce. Ceny poniedziałkowych biletów stały się jeszcze bardziej atrakcyjne. Akcja trwa od grudnia i cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
       W poniedziałki w Kinie Światowid wszystkie filmy 2D można oglądać za 11 zł, a 3D za 15 zł i nikt nie pyta o legitymację. W najbliższy poniedziałek w „Światowidzie” w repertuarze będzie najnowszy thriller w reżyserii Władysława Pasikowskiego „Jack Strong”. To oparta na faktach opowieść o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim, który – będąc w samym środku systemu – podejmuje batalię przeciw Sowietom. Główną rolę gra Marcin Dorociński. W najbliższy poniedziałek będzie również można zobaczyć historię starzejącego się dziennikarza, który przemierzając ulice Wiecznego Miasta, wspomina swoją pełną namiętności, acz bezpowrotnie utraconą młodość. Nominowany do Oscara i nagrodzony Złotym Globem film „Wielkie piękno”. „Tajemnicę Filomeny” - rewelację festiwalu w Wenecji. Oparty na prawdziwej historii, wzruszający i zabawny film Stephena Frearsa („Królowa”), który zderza ze sobą skrajnie różnych bohaterów i wysyła ich we wspólną podróż, aby rozwikłać tajemnicę sprzed pięćdziesięciu lat oraz „Nimfomankę cz.2”. Lars von Trier stworzył przenikliwe arcydzieło erotyczne - film, który jak żaden inny, podzieli widownię na entuzjastów i oburzonych przekroczeniem granic tego, co wolno pokazywać na ekranie.
       W repertuarze również najnowsza polska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie – „Facet (nie)potrzebny od zaraz”. Opowieść o młodej singielce, która postanawia odszukać swoich byłych partnerów i ponownie się z nimi spotkać. A dla najmłodszych? „Lego przygoda” - pierwszy pełnometrażowy film kinowy, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata.
      
       Uwaga! Kino Światowid zastrzega sobie możliwość zmiany cen biletów.
       Szczegółowy regulamin programu rabatowego oraz repertuar jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)