UWAGA!

Wyjątkowa noc w kinie

Elbląg, Kadr z filmu „Nie mów nikomu”.
Kadr z filmu „Nie mów nikomu”.

W piątek 16 maja Multikino zaprasza na letnią edycję Nocy Kina - imprezy, w trakcie której można oglądać największe filmowe hity z ostatnich lat. Noc Kina to prawdziwe i jedyne oficjalne święto każdego kinomaniaka - uważa Renata Osińska z elbląskiego Multikina.

Impreza rozpocznie się o godz. 23. Widzowie będą mogli oglądać najlepsze filmy do bladego świtu, przemieszczając się dowolnie z sali na salę. Na kinomaniaków czeka 11 filmów w sześciu ulubionych gatunkach.
     Podczas Nocy Kina będzie można obejrzeć dwie komedie: „Zgon na pogrzebie” i „Lejdis”, dwa horrory: „Jestem legendą” i „Sweeney Todd”; dwa filmy sensacyjne: „Skarb narodów 2” i „Michael Clayton”. Na widzów czekać będą także dwa filmy z kina europejskiego: „Butelki zwrotne” (Czechy) i „Nie mów nikomu” (Francja) oraz dwie produkcje azjatyckie: „Ostrożnie, pożądanie” i „2046”. Na tę wyjątkową noc przygotowano także pokaz w kategorii specjalnej - football i film „Hooligans”.
     Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji - w kinowych barkach zorganizowane będą specjalne promocje (m.in. promocyjne zestawy i Coca-Cola gratis) oraz konkursy z cennymi nagrodami.
     Karnety na letnią edycję Nocy Kina kosztują 13 i 10 zł (z kartą Multikinomaniaka).
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama