UWAGA!

Z dziadkami do teatru

 Elbląg, Scena z przedstawienia.
Scena z przedstawienia.

W niedzielę 28 stycznia Teatr Dramatyczny zaprasza na spektakl pt. „Jak Piekarczyk chwat Elbląg uratował”. Na babcie i dziadków, którzy przyjdą wraz z wnuczętami, czeka promocyjna oferta cenowa.

„Jak Piekarczyk chwat Elbląg uratował” to niezwykły spektakl zrealizowany z wielkim rozmachem w oparciu o kilka elbląskich legend. Na scenie pojawia się blisko 50 aktorów, oko cieszy monumentalna scenografia z Bramą Targową i uliczkami dawnego grodu, zaprojektowana przez Zygmunta Prończyka, w ucho zaś wpadają piosenki skomponowane przez Ryszarda Rynkowskiego. Widowisko, które wyreżyserował dyrektor elbląskiej sceny Mirosław Siedler, spodoba się zarówno młodemu, jak i starszemu widzowi.
     - W związku z niedawno obchodzonymi Dniem Babci i Dniem Dziadka zapraszamy wszystkie babcie i dziadków na to przedstawienie w towarzystwie wnucząt - mówi Tomasz Walczak, rzecznik prasowy elbląskiego teatru. - Babcie i dziadkowie mogą kupić bilety w cenie 15 złotych, a wnuczka lub wnuczek - za złotówkę. Żeby było bardziej rodzinnie, zapraszamy również rodziców, którzy mogą zakupić bilety w normalnej cenie, a dziecko podobnie - za złotówkę. Po niedzielnym obiedzie dla zdrowia i lepszego samopoczucia można wybrać się na spacer, by zobaczyć pomnik Piekarczyka na starówce.
     Spektakl „Jak Piekarczyk chwat Elbląg uratował” zaprezentowany zostanie w niedzielę 28 stycznia o godz. 16 na dużej scenie elbląskiego teatru.
     
A

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • W artykule brakuje jednej ważnej informacji: Autorem sztuki jest elblążanin Janusz Komorowski. I mam propozycje, aby wykorzystać przedstawienie do promocji Elbląga. Sztuka jest w całości dziełem elblążan. Autor,muzyka, scenografia, reżyseria,aktorzy itd. wszystko to „produkt” elbląski. Kiedyś Teatr w Legnicy wystawił „Blade o Zakaczkawiu” - spektakl o Legnicy. Do tej pory to pamiętam. NIE UTRWALAJMY PRZYSŁOWIA CUDZE CHWALICIE,SWEGO NIE ZNACIE, SAMI NIE WIECIE, CO POSIADACIE. Przykład z mojej ukochanej dziedziny z historii: mało, kto wie jak bogate zbiory ma elbląskie muzeum i jakie są wielkie dokonania elbląskich archeologów. NAPRAWDĘ MAMY SIĘ, CZYM CHWALIĆ.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    w.Ławrynowicz(2007-01-25)
Reklama