UWAGA!

Zagrają w plenerze

W sierpniu spektakl "Sen nocy letniej" Williama Szekspira, jedno z największych przedsięwzięć elbląskiego teatru, zostanie zaprezentowany na dziedzińcu katedry we Fromborku.

"Sen nocy letniej" to opowieść, która przenosi widzów do świata, w którym pod osłoną nocy błądzą zakochani przeżywający miłosne perypetie. Prowadzi do miejsca dziwów i magii, gdzie rzeczywistość miesza się z ułudą. Fantazja, sen i jawa, humor i poezja, wzniosłość i śmieszność łączą się tutaj i przenikają, tworząc zadziwiającą komedię omyłek.
     Spektakl, którego reżyserem jest dyrektor Teatru Dramatycznego Mirosław Siedler, został zrealizowany z dużym rozmachem - występuje w nim niemal cały zespół elbląskiego teatru, a także zaproszeni aktorzy oraz członkowie grupy "Alter Ego". Widowiskową scenografię zaprojektował Andrzej Markowicz, zaś oprawę muzyczną stanowią utwory zespołu Apocalyptica.
     Ten monumentalny spektakl zapewne świetnie zaprezentuje się w plenerze. 5 sierpnia aktorzy wystąpią na dziedzińcu katedralnym we Fromborku. Uświetnią w ten sposób obchody dni miasteczka. A i elblążanie będą mieli okazję obejrzeć "Sen" poza teatrem. 20 i 21 sierpnia spektakl będzie pokazywany w murach Galerii EL.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama