UWAGA!

„Zanim zasnę” w Kinie Światowid

 materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Cierpiąca na amnezję kobieta budzi się każdego ranka, nie wiedząc kim jest, i próbuje odbudować wspomnienia przy pomocy dziennika… Film pt. „Zanim zasnę” można oglądać w Kinie Światowid od 12 do 25 września.

Ekranizacja światowego bestsellera Stevena J. Watsona, jednego z najlepszych thrillerów XXI wieku. Film podejmuje ważne i uniwersalne tematy jak ludzka tożsamość, niespełniona miłość oraz utrata kogoś bliskiego. To trzymający w napięciu thriller.
       - Kobieta budzi się i nie rozpoznaje mężczyzny, który leży u jej boku - mówi producentka Liza Marshall. - Idąc po swoje ubrania, staje przed lustrem i zauważa, że ma 40 lat, a nie 27, tak jak uważała. Spogląda na ścianę, która jest upstrzona karteczkami z informacjami typu „To jest twój mąż”. Mężczyzna budzi się w tym momencie i potwierdza, że jest jej mężem. Wszystko to dzieje się w pierwszej scenie powieści oraz naszej filmowej adaptacji. Potem jest tylko mroczniej.
       Christine codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości…
       czas trwania: 1 godz. 32 min
       gatunek: Dramat, Thriller
       produkcja: Wielka Brytania
       premiera: 12 września 2014 (Polska)
       reżyseria: Rowan Joffé
       scenariusz: Rowan Jaff
       opis: materiały dystrybutora
       Cena biletu: 14 złotych (normalny), 12 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)