UWAGA!

30 dni promocji dla Ciebie i Twoich bliskich

2010-12-08
Aktualizowany 2010-12-27 16:05

Jak co roku, w okresie Świat Bożego Narodzenia, Salon Urody Marzeny Gross dla nowych i stałych klientów, przygotowuje liczne promocje na zabiegi i usługi. W tym roku aż przez 30 dni nasi klienci mogą skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw kosmetycznych płacąc mniej niż zwykle. Niestety ilość wolnych miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania karnet upominkowy „Piękny prezent”. Sprawdź, czy wygrałaś.

Boże Narodzenie to także czas obdarowywania... i jak co roku rozmyślamy czym zaskoczyć naszych najbliższych. Chcesz darować bliskiej osobie coś wyjątkowego? Nie musisz już niczego szukać... możesz zrobić prezent wykupując karnet upominkowy „Piękny prezent” - to zawsze trafiony upominek. Przy naszej pomocy naprawdę uszczęśliwisz bliską osobę - w dziesięć minut, możesz mieć najbardziej pożądany prezent! Promocja trwa od 30 listopada do 30 grudnia. Szczegóły naszych 30 DNI PROMOCJI oraz KARNETÓW UPOMINKOWYCH na stronie www.salonurody.pl.
      
      

 


       ***
       Karnet upominkowy „Piękny prezent”, a w nim do wyboru.... pakiet SŁODKI DOTYK lub ZŁOTE DŁONIE wygrała Aneta Grabowska. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      


      
       Salon Urody Marzeny Gross
       Elbląg ul. Nitschmana 20-22, I piętro
       tel.55 236 22 88

       magross@salonurody.pl

       gg: 5695459
      
www.salonurody.pl.
      
      
      
      

      
Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów.
      
       ----------------------- Reklama --------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej