UWAGA!

Akrobacje zapierające dech

Elbląg, Ocelot na scenie
Ocelot na scenie

W najbliższy weekend elblążanie, którzy cenią sobie sztukę teatralną, a także wyczyny akrobatyczne będą mogli zaspokoić swoje pragnienia. Będziemy bowiem gościć zespół akrobatyczno - teatralny Ocelot. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

Ocelot prezentuje innowacyjne widowisko na najwyższym poziomie artystycznym, skierowane do szerokiej publiczności. Widowisko to artystyczna sztuka ruchu. Połączenie pantomimy, tańca, akrobatyki.
     Ocelot pozostaje w ciągłym kontakcie z publicznością. Zaskakuje radością ruchu. Dzieląc się swoim kunsztem pozwala przeżyć niepowtarzalną przygodę.
     Zręczność, siła, rytm i humor - tworzą piękno. "Niemal każdy, kto na gorąco komentuje swoje wrażenia po przedstawieniu, przyznaje, że takiego widowiska jeszcze nie widział" - pisała prasa po poprzednich występach grupy. Zapewne elblążanie tez się nie zawiodą.
     
     Pojedyncze zaproszenia na występ Ocelota w niedzielę o godz. 15.00 wygrali: Magdalena Kaczorowska, Paweł Kraj, Anna Kowalczyk, Bartosz Borzejewicz, Piotr Łapiński i Kasia Wycka. Gratulujemy, potwierdzenia wyślemy mailem.
     
     Zobacz także: „Akrobatyczne widowisko”
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama