UWAGA!

----

„Baśnie braci Grimm”

 Elbląg, Irena Adamiak i Witold Burakowski.
Irena Adamiak i Witold Burakowski.

Aby umilić najmłodszym czas zimowych ferii, elbląski teatr proponuje spektakl „Baśnie braci Grimm”, który zaprezentowany zostanie 15 lutego o godz. 9. Sprawdź czy wygrałeś zaproszenie..

„Baśnie braci Grimm” to oryginalne widowisko, którego scenariusz wykorzystuje motywy trzech klasycznych baśni grimmowskich w autorskim opracowaniu Bogdana Wąsiela i Grażyny Wydrowskiej. Spektakl jest utrzymany w konwencji zabawy w teatr. Trójka aktorów za pomocą prostych rekwizytów, zmiany elementów kostiumu i parawanu tworzy inscenizacje kolejnych opowieści. Każda z baśni („Królewna zaklęta w chusteczkę”, „Koza, koźlęta i wilk”, „Czerwony Kapturek”) ma inny nastrój - od poetyckiego do żywiołowo-komicznego, a dramatyczne sytuacje budowane za pomocą prostych działań inscenizacyjnych pobudzają wyobraźnię i tej młodszej, i starszej widowni. Oprawę muzyczną tworzą sami aktorzy (Irena Adamiak, Krzysztof Bartoszewicz i Witold Burakowski) grający „na żywo” na instrumentach.
     „Baśnie braci Grimm” zaprezentowane zostaną 15 lutego (czwartek) o godz. 9 na dużej scenie elbląskiego teatru.
     
     Podwójne zaproszenie na spektakl "Baśnie braci Grimm" wygrała Irena Mazurkiewicz. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
A

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama