UWAGA!

DKF: Sztuka masażu

 Elbląg, DKF: Sztuka masażu

We wtorek 21 sierpnia o godz. 19 kino Światowid zaprasza na wyjątkowy DKF, podczas którego wyświetlony zostanie film „Sztuka masażu”, a po nim odbędzie się spotkanie z reżyserem Mariuszem Gawrysiem. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie na ten wieczór.

30-letnia masażystka Renia potrafi przez masaż dotrzeć jak nikt do zakamarków ludzkiej duszy. Klienci jej salonu, który prowadzi wspólnie z Dorką i Grażką, odznaczają się wyjątkową gadatliwością, zwierzają się ze swoich zmartwień i skrywanych tajemnic. I tak nie pytając o nic, dziewczyna dowiaduje się co lubią, a czego nie znoszą, poznaje wszystkie ich tęsknoty, pragnienia i marzenia. Renia, niczym dobra wróżka, chce wszystkim pomóc. Zdobytą podczas wysłuchiwania zwierzeń wiedzę wykorzystuje do snucia miłosnych intryg.
     Scenariusz i reżyseria Mariusz Gawryś. Obsada: Agnieszka Dygant, Mirosław Rygielski, Wojciech Mecwaldowski. Polska, 2006.
     
     Zaproszenia na dzisiejszy DKF wygrali: Monika Szczęsna, Martyna Maciejewska i Tomasz Sobiecki. Gratulujemy. potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama