UWAGA!

DKF: wygraj zaproszenie

2013-02-28
Aktualizowany 2013-03-07 10:23
 
materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Nagrodzony Złotym Niedźwiedziem dla najlepszego filmu MFF w Berlinie obraz „Cezar musi umrzeć” będzie można zobaczyć na pierwszym marcowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Filmowego w kinie „Światowid”. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś!

Film braci Paolo i Vittorio Tavnini pokazuje grupę więźniów, odsiadujących w rzymskim zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze wyroki za najcięższe przestępstwa, którzy biorą udział w przygotowaniach do wystawienia „Juliusza Cezara”. Próby odbywają się w wielu miejscach: w wąskich, klaustrofobicznych więziennych korytarzach, na spacerniaku, w sali wizyt. Dzięki sztuce Szekspira do skazanych mafiosów, morderców i rabusiów, których twarzy nie skaziła dotąd refleksja o wartości życia i śmierci, powoli zaczyna docierać prawda o ich czynach…
      
       Film „Cezar musi umrzeć” w kinie “Światowid” w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Andrzeja Munka w czwartek, 7 marca o godz. 19. Cena biletu: 8 zł.
      
       Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia. Oto lista zwycięzców: Ola Bońka, Marcelina Grzyb, Natalia Żak. Gratulujemy! Potwierdzenie wysłalismy mailem.
      
       Regulamin konkursów portEl.pl.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)