UWAGA!

----

Dla mężczyzn z pasją

 Dla mężczyzn z pasją
Fot. AD.

Naszych Czytelników zapraszamy do udziału w konkursie firmy AA Cosmetics Oceanic, w którym do wygrania cztery zestawy kosmetyków z serii Men Vital 40+. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

AA Men Vital 40+ to kosmetyki stworzone z myślą o zmęczonej skórze, z widocznymi zmarszczkami. W tym wieku naskórek regeneruje się wolniej niż dziesięć lat temu. Podstawowa pielęgnacja skóry po czterdziestym roku życia to codzienna pielęgnacja kremami przeciwzmarszczkowymi.
      
       W skład zestawu wchodzi: krem przeciwzmarszczkowo-nawilżający AA Men Vital 40+, anti-perspirant AA Men Basic, intensywnie nawilżający żel do mycia ciała AA Men Basic.
      
       Pytanie konkursowe: Kto jest twarzą serii AA Men Vital 40+?
       Poprawna odpowiedź: Sebastian Kawa.
      
       Zestawy kosmetyków wygrali: Monika Bromińska, Łukasz Sobociński, Artur Leśny, Rafał Maćkiewicz. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
       Regulamin konkursu.

       Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie