UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Kobiet Przedsiębiorczych - wygraj nagrody z portEl.pl!

2014-02-21
Aktualizowany 2014-03-05 18:25
 
Dzień Kobiet Przedsiębiorczych - wygraj nagrody z portEl.pl!

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Elbląska Izba Gospodarcza oraz Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu z okazji Dnia Kobiet organizują wyjątkowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet. Do wygrania kampania reklamowa na łamach portEl.pl o wartości 5 tys. zł , pakiet ogłoszeń komercyjnych oraz zaproszenia na Dzień Kobiet w SPA w Hotelu Srebrny Dzwon. Sprawdź, czy wygrałaś.

Konkurs przeznaczony jest dla przedsiębiorczych kobiet, które w okresie od stycznia 2003 do grudnia 2013 (ostatnie 10 lat) założyły i prowadzą do dziś działalność gospodarczą na terenie Elbląga lub powiatu elbląskiego, braniewskiego. Mile widziane Panie, które skorzystały z dotacji z Urzędu Pracy (choć nie jest to warunek konieczny).
      
       Do wygrania mamy cenne nagrody:
       I. miejsce - Kompleksowa kampania reklamowa na łamach portEl.pl o wartości 5 tysięcy zł oraz zaproszenie na Wieczór kobiet przedsiębiorczych „Kobieta z Klasą” w hotelu Srebrny Dzwon*
       II. miejsce - Pakiet 30 ogłoszeń komercyjnych portEl.pl oraz zaproszenie na Wieczór kobiet przedsiębiorczych „Kobieta z Klasą” w hotelu Srebrny Dzwon*
       III. miejsce - Pakiet 15 ogłoszeń komercyjnych portEl.pl  zaproszenie na Wieczór kobiet przedsiębiorczych „Kobieta z Klasą” w hotelu Srebrny Dzwon*
       *Dzień Kobiet w SPA w Hotelu Srebrny Dzwon odbędzie się w piątek, 7 marca 2014
      
       Aby wziąć udział w konkursie Dzień Kobiet Przedsiębiorczych należy napisać krótki esej na temat: "Jak własna firma zmieniła moje życie" i przesłać go na adres dzienkobiet@portEl.pl.
      
       Do zgłoszenia należy dołączyć:
       1. krótki opis działalności
       2. aktualny wpis do ewidencji działalności gospodarczej
       3. oświadczenie, że nadal prowadzi się działalność
      
       Ze zgłoszeń spełniających warunki konkursu wybierzemy i nagrodzimy trzy najlepsze eseje, które opublikujemy na łamach naszej gazety.
       --------------------------------------------------------
      
       W konkursie wygrały:
       I miejsce - Anna Klimczak
       II miejsce - Anna Lewecka
       III miejsce - Joanna Świąder
      
       Wyróżnienie otrzymała Joanna Kałmuczak.
      
       ***
       1. W konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie danej firmy.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestniczkę z udziału w konkursie.
       3. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       4. Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgodą na publikację nadesłanego eseju.

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...