UWAGA!

ENEMEF: Noc z Iron Manem

 Elbląg, ENEMEF: Noc z Iron Manem

W nocy z 10 na 11 maja na salach kinowych sieci Multikino nie może zabraknąć fanów Iron Mana, najbardziej ekstrawaganckiego superbohatera współczesnej popkultury. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałeś.

ENEMEF: Noc Iron Man to maraton z jednym z najbardziej ekstrawaganckich superbohaterów współczesnej popkultury. Iron Man to postać komiksowa stworzona przez wydawnictwo Marvel Comics, które powołało do życia także Spider-Mana, Hulka i Daredevila. Seria filmów o Iron Manie ma wszystko, czego można oczekiwać: dynamiczną akcję, przewrotny humor, świetną obsadę, wątek romansowy i doskonałe efekty specjalne. „Iron Man" to film, który zdobył wielbicieli nie tylko wśród fanów wydawnictw Marvela. Zarówno jego zwolennicy, jak i krytycy docenili czerwono-złotego superbohatera. Seria zdobyła ogromną popularność, w czym zasługa nie tylko efektów specjalnych i szybkiej akcji, ale także świetnej kreacji Robert Downeya Jr. w roli Tony'ego Starka.
       Na podstawie komiksu powstały cztery filmy fabularne, które zostaną zaprezentowane podczas najbliższego ENEMEFU. Uczestnicy zobaczą premierowo „Iron Man 3 3D", „Iron Man 2", „Iron Man" oraz doskonale uzupełniający cała serię film „Avengers".
       Kolejności emisji filmów wyjątkowo nie ustala publiczność. Zostaną one zaprezentowane w następującej kolejności: „Iron Man”, „Iron Man 2”, „Avengers” oraz „Iron Man 3”.
       ENEMEF: Noc Iron Man odbędzie się w piątek, 10 maja.
      
       Podwójne zaproszenie wygrał Mateusz Czarnotta. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
       Regulamin konkursów portEl.pl.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama