UWAGA!

Film holograficzny w MA-H: wygraj wejściówkę

 Elbląg, Film holograficzny w MA-H: wygraj wejściówkę

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu zaprasza w niedzielę 7 września na Piknik Rodzinny na dziedzińcu muzeum. W programie m. in. premiera pierwszego w północnej Polsce filmu holograficznego. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 3 podwójne wejściówki na projekcję o godz. 18. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

Impreza towarzyszyć będzie otwarciu nowej wystawy stałej poświęconej miastu Elbląg. Tego samego dnia odbędzie się też premiera pierwszego w północnej Polsce filmu holograficznego. Prezentacja filmowa trwać będzie 20 minut, obraz prezentuje dzieje regionu, w szczególności miast Elbląg i Kaliningrad.
       W trakcie wydarzenia zaprezentują się grupy rekonstrukcyjne, będzie obozowisko wczesnośredniowieczne i rycerze. Goście będą mogli zwiedzić gmach Podzamcza, zobaczyć pokazy walk i dawnych rzemiosł, a także porozmawiać z rekonstruktorami i zapoznać się z przedmiotami, jakich używali nasi przodkowie wieki temu. Będą też niespodzianki i konkursy. Piknik Rodzinny odbędzie się w godzinach 16-20. Zakończy go iluminacja zmodernizowanego Podzamcza i dziedzińca muzeum.
      
       Prawidłowa odpowiedź na konkursowe pytanie: Jak nazywała się osada wikingów, która znajdowała się niedaleko dzisiejszego Elbląga? to Truso.
      
       Podwójne wejściówki na projekcję (o godz. 18) pierwszego w północnej Polsce filmu holograficznego wygrali: Zbigniew Tomaszewski, Monika Różyńska oraz Agnieszka Szwaracka. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama