UWAGA!

Finałowy maraton Kopiko

Elbląg, Finałowy maraton Kopiko

W czwartek 25 października Multikino zaprasza na ostatni maraton filmowy pełen energii. Spośród wszystkich filmów, jakie wyświetlane były w ramach maratonu Kopiko, wygrał „Pulp Fiction” i to właśnie ten film będzie można obejrzeć na zakończenie cyklu. Początek o godz. 21. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

Podczas śniadania w podrzędnej restauracji dwoje drobnych złodziejaszków, Honey Bunny i Pumpkin, rozmawia o napadzie rabunkowym, którego mogliby dokonać. Decydują, że sklepy z alkoholem stały się zbyt ryzykownym celem i postanawiają dokonać napadu na restaurację. Wyciagają broń i terroryzują gości oraz personel. Vincent Vega i Jules Winnfield, dwaj zawodowi mordercy na usługach gangstera Marsellusa Wallace, odzyskują należącą do ich szefa tajemniczą czarną teczkę. Ginie przy tym kilku młodych ludzi, którzy ośmielili się wejść w drogę potężnemu królowi podziemia.
     Scenariusz i reżyseria Quentin Tarantino. Obsada: John Travolta, Samuel L. Jackson, Bruce Willis, Rosanna Arquette, Uma Thurman. USA, 1994.
     Bilety w cenie 10 zł.
     Podwójne zaproszenia wygrali: Monika Wróblewska, Agata Marczyk, Wioleta Kopycka, Marcin Kania, Piotr Zaborowski i Piotr Graś. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama