UWAGA!

„Hiena” w DKF-ie

2007-04-05
Aktualizowany 2007-04-05 13:00
Elbląg, „Hiena” w DKF-ie

Kino Światowid zaprasza na kolejne czwartkowe spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Dziś o godz. 19 na ekranie wyświetlony będzie film „Hiena”. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

Na pustkowiu, pośród poprzemysłowych nieużytków, mieszka chłopiec - Mały. Wokół domu Małego rozciąga się teren naszpikowany metalowymi elementami dawnych koparek oraz mokradłami porośniętymi trzciną. W kopalni podczas akcji ratunkowej ginie jego ojciec. Chłopiec zostaje sam z matką. Dziecko nie wierzy jednak w śmierć ojca, a irracjonalny strach zaczyna zaprzątać jego wyobraźnię. Nie darzy też sympatią adoratorów zagubionej matki. Fascynuje go obcy mężczyzna, któremu Mały ukradkiem przynosi jedzenie. Mieszka on w miejscu, gdzie przed laty rozegrała się wielka tragedia, a teraz, w niewyjaśnionych okolicznościach, giną dzieci. Do Małego dochodzą też wieści, jakoby w trzcinach przy jego domu zamieszkała hiena. Zwierzę jest dzikie i napada na ludzi. Chłopiec codziennie idąc do szkoły musi pokonać strach.
     Scenariusz i reżyseria Grzegorz Lewandowski. Obsada: Borys Szyc, Magdalena Kumorek, Jakub Romanowski. Polska 2006.
     Pojedyncze zaproszenie na film wygrali: Katarzyna Stępkowska, Anna Dembińska, Tomasz Mendrek i Łukasz Baranowski. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama