UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Joga: ona wygrała podwójne zaproszenie na zajęcia

2019-09-30
Aktualizowany 2019-10-07 14:20
 
Elbląg, Joga: ona wygrała podwójne zaproszenie na zajęcia

Aktywuj się z MOSiR-em to program w ramach którego można skorzystać z różnorodnych zajęć sportowych i rekreacyjnych. Wtorkowe wieczory proponujemy spędzić na Jodze. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójne zaproszenie na te zajęcia. Sprawdź, czy wygrałaś.

Joga stała się w ostatnich latach niezwykle popularna. Charakter ćwiczeń i przede wszystkim ich efekty sprawiają, że coraz więcej osób wybiera tę formę aktywnego spędzania czasu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia jogi w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em we wtorki o godz. 19.00 w sali fitness w budynku krytego lodowiska Helena przy ulicy Karowej 1. Vinyasa Yoga jest energetyczną formą jogi, podczas której płynnie przechodzi się między pozycjami. Ważnym elementem jest zsynchronizowanie ruchu z oddechem. Dzięki jodze stajemy się silniejsi i bardziej elastyczni. Ponadto, polepsza się nasza równowaga zarówno psychiczna, jak i fizyczna, zwiększamy także świadomość swojego ciała. Zajęcia prowadzi Agata Derebecka, certyfikowany międzynarodowy instruktor jogi Hatha/Vinyasa RYT 200h Yoga Alliance.

 

Podwójne zaproszenie na zajęcia Jogi wygrała Barbara Jajczyk. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.


                  
                  ***
                  1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
                  2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
                  3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
                  4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
                  5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
                  Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl


       

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama