UWAGA!

Kibicuj naszym! Wygraj karnet na Start!

2012-09-04
Aktualizowany 2012-09-07 10:17
 
Elbląg, Kibicuj naszym! Wygraj karnet na Start!
Fot. AD.

W sobotę (8 września) o godz. 15 w hali CSB zostanie rozegrany inauguracyjny mecz sezonu 2012/13 Superligi Kobiet piłki ręcznej pomiędzy Politechniką Koszalin a EKS START Elbląg. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 10 karnetów na rundę jesienną. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

W sezonie będą obowiązywały dwa typy karnetów:
       - karnet niebieski na pierwszą rundę w sezonie 2012/13 w cenie 20 zł
       - karnet VIP na cały sezon 2012/13 w cenie 200 zł (osoby, które zdecydują się na zakup tego karnetu czekają niespodzianki w postaci markowej repliki koszulki zawodniczej Hummel'a i wyznaczona strefa VIP oraz catering w przerwie meczu)
       - dzieci i młodzież (szkoły ) w zorganizowanych grupach z wychowawcą - podobnie jak w ubiegłym roku - bezpłatnie po wcześniejszym zgłoszeniu w Klubie
       - bilety w cenie ubiegłego roku, normalny 8 zł, ulgowy 4 zł
       - bilety rodzinne (tata, mama, dzieci) 8 zł.
      
       Aby wygrać jeden z dziesięciu wystarczyło podać nazwisko zawodniczki, której zdjęcie znajduje się na karnecie.  Odpowiedź brzmi: Wioleta Janaczek.
       Prawidłowo odpowiedzieli i karnety wygrali: Kamil Bocheński, Mirosław Porowski, Aneta Wojtczak, Roman Kopa, Henryk Krupa, Łukasz Grala, Joanna Misiewicz, Krystian Czyżak, Monika Urbanowicz, Karol Kliński.
       Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       Odbiór karnetów w redakcji portEl.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama