UWAGA!

KNO: Co nas kręci, co nas podnieca

2010-04-05
Aktualizowany 2010-04-06 09:45
KNO: Co nas kręci, co nas podnieca

W pierwszy wtorek miesiąca (6 kwietnia) o godz. 20 Multikino zaprasza wszystkie panie na przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Woody Allena „Co nas kręci, co nas podnieca”. Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na imprezę. Sprawdź, czy wygrałaś.

Na kwietniowe spotkanie Kina Na Obcasach zaplanowanych zostało wiele atrakcji, a w wśród nich m.in.: smaczny poczęstunek od Pizza Hut, prezentacja nowego konta osobistego skrojonego na potrzeby kobiet - „Konta na obcasach” z oferty BZ WBK, prezentacja pojemników do przechowywania żywności oraz wiele atrakcji dodatkowych przygotowanych we współpracy z lokalnymi partnerami.
       A wszystko to uwieńczone przedpremierowym pokazem filmu „Co nas kręci, co nas podnieca”.
       „Co nas kręci, co nas podnieca” – w opinii widzów oraz krytyków to najśmieszniejsza komedia Woody Allena ostatnich lat. W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie – publiczność nagrodziła film owacją na stojąco.
       Autor „Vicky Cristina Barcelona” jak zwykle porusza tematykę relacji damsko - męskich, które są dla mistrza pikantnego humoru niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji.
       20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od małomiasteczkowej sielanki i znajduje tymczasową przystań w nowojorskim mieszkaniu ekscentrycznego geniusza Borisa (Larry David). W nowym mieście wszystko wydaje się ciekawe i kuszące. Kolejne miłosne perypetie pięknej Melody postawią na głowie nie tylko jej życie, ale także wyzwolą nieoczekiwane żądze w jej statecznej matce (znakomita Patricia Clarkson), która przybyła do Nowego Jorku, by uratować córkę z rąk namiętnych amantów.
      
       Podwójne zaproszenie na imprezę wygrała Joanna Alboszta. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
        

oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)