UWAGA!

KNO. Pożyczony narzeczony

2011-06-05
Aktualizowany 2011-06-06 11:17
KNO. Pożyczony narzeczony

Kino Na Obcasach to wyjątkowe spotkania wyłącznie dla kobiet. We wtorek, 7 czerwca Multikino zaprasza wszystkie panie na komedię romantyczną „Pożyczony narzeczony” - ekranizację powieści „Something Borrowed” Emily Giffin. W programie także ciekawe prezentacje i konkursy. Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony tylko dla pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 20. Przed każdym sensem wraz z partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe – prezentacje, pogadanki, konkursy z nagrodami.
       Podczas najbliższego spotkania swoją ofertę przedstawią: firma kosmetyczna Euro Fashion, stylistka-wizażystka Agnieszka Jewusiak oraz Spa&Zajazd Remi w Bogaczewie.
       Każda pani uczestnicząca w imprezie otrzyma upominek od firmy Euro Fashion. Spośród widzów wylosowana zostanie także pani, która przejdzie metamorfozę pod okiem stylistki-wizażystki. Do wygrania również wiele innych ciekawych nagród ufundowanych przez partnerów Kina na Obcasach oraz Multikina.
       O filmie:
       Rachel pracuje w wielkiej firmie prawniczej, gdzie odnosi spektakularne sukcesy zawodowe. Ma wszystko czego pragną kobiety. Prawie wszystko, bo wciąż nie znalazła swojej drugiej połowy. Jej samopoczucia nie poprawia także zbliżający się ślub najlepszej przyjaciółki Darcy oraz przygotowania związane z uroczystością. Sprawy mocno się skomplikują, gdy po hucznych obchodach 30-tych urodzin Rachel obudzi się rano w łóżku z Dexem. Nie dość, że mężczyzna jest obiektem jej cichej fascynacji, to niedługo ma stanąć na ślubnym kobiercu z jej najlepszą przyjaciółką!
       Scenariusz Emily Giffin, reżyseria Luke Greenfield. Obsada: Kate Hudson, John Krasinski, Ginnifer Goodwin. USA, 2011.
      
       Podwójne zaproszenie do Kina na Obcasach wygrała Agata Celka. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)