UWAGA!

Kopia Mistrza

2007-01-25
Aktualizowany 2007-01-26 00:57
Elbląg, Kopia Mistrza

W piątek 26 stycznia na ekranie kina Światowid pojawi się film w reżyserii Agnieszki Holland - „Kopia Mistrza”. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie na piątkowy seans filmu.

Dwudziestotrzyletnia Anna Holtz, studentka konserwatorium muzycznego, dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności zaczyna pracę u najwspanialszego i najbardziej nieprzewidywalnego żyjącego artysty - Ludwiga van Beethovena. Maestro przyjmuje ją jako swoją kopistkę i tak rozpoczyna się niezwykła znajomość, która odmieni życie obojga. To burzliwy czas w życiu wielkiego kompozytora. Beethoven zmaga się z głuchotą, samotnością i problemami rodzinnymi. Wszystko to staje się inspiracją do stworzenia prawdopodobnie najwspanialszej symfonii wszechczasów - słynnej IX Symfonii.
     Reżyseria Agnieszka Holland, scenariusz: Stephen J. Rivele, Christopher Wilkinson. Obsada: Ed Harris, Diane Kruger, Ralph Riach, Bill Stewart. USA 2006.
     
     Pojedyncze zaproszenia na film wygrali Katarzyna Szumna i Przemysław Jarosz. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama