UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Metamorfoza: wyślij zgłoszenie

Zeszłoroczna Finalistka - Magdalena Rutkowska - przed i po Metamorfozie
Zeszłoroczna Finalistka - Magdalena Rutkowska - przed i po Metamorfozie (fot. Bannach)

Po raz trzeci zapraszamy nasze Czytelniczki do udziału w programie „Metamorfoza - Twoje piękno w dobrych rękach”. Do wygrania przygoda życia - przemiana z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia. 2 kwietnia minął termin nadsyłania zgłoszeń.

Jeśli masz 30 - 55 lat, jesteś znudzona odbiciem w lustrze, chciałabyś zrzucić trochę tłuszczyku, zadbać o swoje ciało, zrelaksować się i poprawić sobie humor – zgłoś się do programu „Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach”.
      
       Zgłoszenia do konkursu powinno zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu, wiek, wagę, dwa zdjęcia: całej sylwetki i twarzy (z ukazującym zęby uśmiechem) oraz krótkie uzasadnienie udziału w konkursie. Należy je wysłać na adres: metamorfoza@portel.pl
      
       W zgłoszeniu kandydatki powinny zawrzeć informację na temat przebytych lub przewlekłych chorób, stosowanych na co dzień leków oraz informację o tym, czy w ostatnich 6 miesiącach były w ciąży i czy karmią piersią. Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
      
       Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze półfinalistki, z którymi odbędzie rozmowy kwalifikacyjne.
       Na zgłoszenia czekamy do 2 kwietnia.
      

       Partnerzy programu:
      

 


      
      
        

Uwaga: Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie wizerunku przed, w trakcie i po metamorfozie na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.
      
       Regulamin konkursu.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem