UWAGA!

Multikino: Drogówka

 Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Już 1 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego - „Drogówkę”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film (wybrany seans od poniedziałku do czwartku). Sprawdź, czy wygrałeś.

„Drogówka” to najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego, jednego z najlepszych, współczesnych polskich reżyserów, który ma w swoim dorobku takie dzieła, jak „Róża” (film zwyciężył na Warszawskim Festiwalu Filmowym), czy nagrodzony w Gdyni Złotym Lwem za scenariusz „Dom zły”. „Drogówka” to historia siedmiu policjantów, których świat wali się z powodu śmierci jednego z nich. O morderstwo oskarżony zostaje sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa), który próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Podwójne zaproszenie na film (wybrany seans od poniedziałku do czwartku) wygrał Piotr Siczek. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
       Regulamin konkursów w portElu.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama