UWAGA!

Multikino: Frankenweenie

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Twórca "Alicji w krainie czarów" Tim Burton przedstawia opowieść o chłopcu i jego wiernym psie Sparkym. W Multikinie od piątku 14 grudnia film Frankenweenie w wersji 3D. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film (seans od poniedziałku do czwartku). Sprawdź, czy wygrałaś.

Pewnego dnia podczas zabawy Victora i Sparky'ego, psa potrąca samochód. Młody Victor nie może pogodzić się ze stratą najlepszego przyjaciela, jednak podczas lekcji fizyki dowiaduje się, że jest jeszcze nadzieja. Wykorzystując moce nauki, udaje mu się przywrócić Sparky'emu życie. Chłopiec obawia się jednak, że jego pupil w nowym obliczu może wywołać przerażenie wśród okolicznych mieszkańców, więc ukrywa jego istnienie. Okazuje się to jednak bardzo trudne.
      
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
      
       Podwójne zaproszenie na film (seans od poniedziałku do czwartku) wygrała Natalia Szawelska. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów.
      
ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama