UWAGA!

Multikino: Hobbit

2012-12-21
Aktualizowany 2012-12-24 09:13
 
materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

25 grudnia Multikino zaprasza wszystkich widzów na przedpremierowy pokaz filmu „Hobbit: Niezwykła podróż”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film (seans od poniedziałku do czwartku). Sprawdź, czy wygrałaś.

Najnowsza produkcja Petera Jacksona, twórcy legendarnego „Władcy Pierścieni” to magiczna opowieść o niezwykłych wydarzeniach, w których równie niezwykli bohaterowie toczą nieustanną walkę dobra ze złem. Tytułowa postać, czyli Bilbo Baggins w towarzystwie czarodzieja Gandalfa i kompanii nieufnych wobec Hobbita krasnoludów wyrusza w niebezpieczną podróż, której celem jest odbicie skarbu przodków, chronionego przez budzącego grozę smoka Smauga.
       We wszystkich kinach sieci Multikino film będzie dostępny w wersji: 3D z napisami, 3D z dubbingiem, 2D z napisami oraz 2D z dubbingiem.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
      
       Podwójne zaproszenie na film (seans od poniedziałku do czwartku) wygrała Agata Damnic. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
       Regulamin konkursów.
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)