UWAGA!

Multikino: KNO. Druhny

2011-08-02
Aktualizowany 2011-08-02 12:35
Multikino: KNO. Druhny

Tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca Multikino zaprasza wszystkie panie na specjalny wieczór filmowy z dodatkowymi atrakcjami. Podczas najbliższego spotkania (2 sierpnia) w Kinie Na Obcasach wyświetlona będzie komedia „Druhny”. Początek o godz. 20. Dla naszych Czytelniczek mamy do wygrania podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie tylko dla koniet, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 20. Przed każdym sensem wraz z partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla pań. W tym miesiącu swoją ofertę będą przedstawiać następujące firmy: Studio Zdrowego Odżywiania oraz Atut- Klub Singla.
       Kino Na Obcasach skierowane jest do wszystkich kobiet, które cenią sobie aktywną formę spędzenia wolnego czasu w babskim gronie.
      
       O filmie „Druhny”:
       Historia pewnej dziewczyny, która jest druhną na ślubie swojej najlepszej przyjaciółki, i która za wszelką cenę chce zyskać akceptację innych druhen pochodzących z bardzo snobistycznego środowiska.
       Reżyseria Paul Feig, scenariusz: Kristen Wiig, Annie Mumolo. Obsada: Rose Byrne, Jon Hamm, Kristen Wiig, Chris O'Dowd. USA, 2011.
      
       Podwójne zaproszenie wygrała Małgorzata Placek. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)