UWAGA!

Multikino. KNO: Titanic 3D

 
Multikino. KNO: Titanic 3D

We wtorek 10 kwietnia w Kinie na Obcasach film „Titanic 3D” Jamesa Camerona oraz specjalne prezentacje kosmetyków dla pań. Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na spotkanie. Sprawdź, czy wygrałaś.

Słynny „Titanic”, tym razem w wersji 3D, znów trafi na ekrany kin na całym świecie. „Titanic” Jamesa Camerona z 1997 roku to drugi najbardziej kasowy film w historii kina - zanim zdetronizował go „Avatar” tego samego reżysera, zajmował zasłużone pierwsze miejsce w tym rankingu. „Titanic” napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Jamesa Camerona zapewnił mu stałe miejsce w historii kina. „Titanic” zdobył 14 nominacji i aż 11 Oscarów (w tym za najlepszy film roku).
      
       Opis filmu:
       W słoneczny, kwietniowy dzień w 1912 roku, na angielskim wybrzeżu arystokratyczna rodzina wraz z 17-letnią Rose (Kate Winslet) wchodzi na pokład Titanica, udając się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Pół godziny później grający w pokera w tanim, portowym barze 23-letni Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) wygrywa szczęśliwym trafem bilet III klasy na rejs Titanicem. W ostatniej chwili przed wypłynięciem statku wbiega na jego pokład. Tak zaczyna się wielka historia miłosna, która miała odmienić życie pięknej, bogatej, lecz nieszczęśliwej Rose oraz biednego, nie mającego nic prócz talentu malarskiego Jacka.
      
       Podwójne zaproszenie do Kina na obcasach wygrała Olga Malanowska. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)