UWAGA!

Multikino: Maraton Kac Vegas

2011-07-28
Aktualizowany 2011-07-29 09:40
Elbląg, Multikino: Maraton Kac Vegas

Multikino zaprasza na pełen emocji wieczór filmowy: dwa wieczory kawalerskie, dwa śluby i poród. Już 29 lipca jedyna okazja do obejrzenia trzech najlepszych komedii ostatnich lat: „Kac Vegas”, „Kac Vegas w Bangkoku” oraz „Zanim odejdą wody”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na maraton. Sprawdź, czy wygrałaś.

Kac Vegas
       Na dwa dni przed ślubem Doug i jego najlepsi kumple Phil i Stu oraz przyszły szwagier Alan jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest zdewastowany, a przyszły pan młody zniknął bez śladu. Nikt z całej trójki nie ma pojęcia, co się stało. Do planowanego ślubu zostało niewiele czasu, więc razem próbują odtworzyć zdarzenia z poprzedniego wieczora, aby zrozumieć, co poszło nie tak, odnaleźć Douga i dowieźć go na czas do Los Angeles. Jednak im więcej prawdy odkrywają, tym bardziej zdają sobie sprawę z tego, w jakie tarapaty wpadli.
       Reżyseria Todd Phillips, scenariusz: Jon Lucas, Scott Moore. Obsada: Bradley Cooper, Justin Bartha, Ed Helms, Zach Galifianakis, Heather Graham.
       komedia, USA, 2009, 100 min.
      
       Kac Vegas w Bangkoku
      
Phil, Stu, Alan i Doug wyjeżdżają do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce już ryzykować i wybiera spokojne przedślubne śniadanie. Jednak sprawy nie zawsze toczą się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas należy już do przeszłości, jednak to, co wydarzy się w Bangkoku trudno sobie nawet wyobrazić.
       Reżyseria Todd Phillips, scenariusz: Scot Armstrong, Craig Mazin. Obsada: Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms, Justin Bartha
       komedia, USA, 2011, 102 min.
      
       Zanim odejdą wody
      
Peter Highman za pięć dni ma po raz pierwszy zostać ojcem. Spieszy się na samolot z Atlanty do domu, gdyż pragnie towarzyszyć żonie podczas porodu. Jego plany legną jednak w gruzach, gdy spotka początkującego aktora — Ethana Tremblaya, który namawia Petera na wspólną podróż autostopem. Okazuje się ona wyprawą w odległe rejony kraju, podczas której zniszczonych zostanie wiele samochodów i wiele przyjaźni, a Peter nieraz straci zimną krew.
       Reżyseria Todd Phillips, scenariusz: Alan R. Cohen, Alan Freedland, Adam Sztykiel, Todd Phillips. Obsada: Robert Downey Jr., Zach Galifianakis, Michelle Monaghan
       komedia, USA, 2010, 100 min.
      
       Podwójne zaproszenie na maraton wygrała Joanna Więcławek. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama