UWAGA!

Multikino: Zakochani w Rzymie

2012-08-25
Aktualizowany 2012-08-27 11:15
 
materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Najnowsza komedia w reżyserii Woody Allena od piątku (24 sierpnia) do obejrzenia w Multikinie. Dla naszych Czytelników mamy  podwójne zaproszenie na film - seans od poniedziałku do czwartku. Sprawdź, czy wygrałeś.

Komedia "To Rome with Love", poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami, kusi widzów najatrakcyjniejszą komediową obsadą tego roku.
       Poza najgorętszymi, młodymi gwiazdami Hollywood - nominowanymi do Oscara Ellen Page ("Juno") i Jessem Eisenbergiem ("The Social Network"), Allen zaprosił do współpracy najsłynniejszych europejskich laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii - swoją muzę z "Vicky Cristina Barcelona" Penelope Cruz.
      
       Scenariusz i reżyseria: Woody Allen. Obsada: Penelope Cruz, Alec Baldwin, Ellen Page. Komedia, Hiszpania/USA/Włochy, 2012, 112 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Podwójne zaproszenie na film - seans od poniedziałku do czwartku wygrał Marek Klaman. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Regulamin konkursów w portEl.
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej