UWAGA!

Multikino: Zambezia

2013-01-31
Aktualizowany 2013-02-04 09:40
 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Już 1 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć pełny lotnego dowcipu animowany film familijny pt. „Zambezia”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film (wybrany seans od poniedziałku do czwartku). Sprawdź, czy wygrałaś.

W otoczeniu pięknych krajobrazów doliny rzeki Zambezia rozgrywa się akcja opowieści o ptasim życiu. Poznajemy sokoła Kaia, który podążając za marzeniami – chęcią dołączenia do eskadry myśliwców patrolujących metropolię, opuszcza rodzinne gniazdo. Niespodziewany bieg wydarzeń sprawia, że Kai musi wyrwać porwanego ojca ze szponów podstępnego jaszczura, który swoją „zdobycz” chce wykorzystać do przejęcia kontroli nad ptasim rezerwatem. Od tej chwili, przyszłość Zambezii spoczywa na skrzydłach dzielnego sokoła.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
      
       Podwójne zaproszenie na film (wybrany seans od poniedziałku do czwartku) wygrała Joanna Seliwiak. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
       Regulamin konkursów w portElu.
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama