UWAGA!

Nieuchwytny

2008-04-10
Aktualizowany 2008-04-19 23:00
Elbląg, Nieuchwytny

Na ekranach Multikina oglądać można thriller „Nieuchwytny”. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójne zaproszenie na wybrany seans. Sprawdź, czy wygrałeś.

Agentka FBI Jennifer Marsh z wielkim trudem próbuje utrzymać delikatną równowagę między życiem prywatnym, w którym jest samotną matką wychowującą córkę, a niełatwą pracą stróża prawa. Co noc w biurze w Portland, wraz ze swym partnerem Griffinem Dowdem, przeczesuje Internet w poszukiwaniu oszustw przy użyciu karty kredytowej, przestępstw seksualnych i innych kryminalnych czynów. Kiedy otrzymują informację o odrażającej stronie internetowej www.zabijzemna.com zaczynają ją monitorować, by sprawdzić jej autentyczność. Twórca strony uwięził małego kotka w pułapce na szczury i zachęca internautów do oglądania powolnej śmierci na żywo. Intensywne poszukiwania ujawniają misterną sieć serwerów i hostów, które czynią tę stronę praktycznie niewykrywalną. Widać jednak, że zabójca prowokuje agentów pewnymi informacjami, które wskazują na Portland.
     Reżyseria Gregory Hoblit, scenariusz: Robert Fyvolent, Mark Brinker, Allison Burnett. Obsada: Diane Lane, Billy Burke, Colin Hanks, Joseph Cross. USA 2008.
     
     

     
     Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójne zaproszenie na film wygrał Sławomir Kasprowicz. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama