UWAGA!

One wygrały serie: KsiążkoGry lub Lubię czytać ze strzałką

 
Elbląg, One wygrały serie: KsiążkoGry lub Lubię czytać ze strzałką
fot. Michał Skroboszewski

Wydawnictwo Nowa Era i kultowy magazyn Świerszczyk prezentują nowe serie KsiążkoGry i Lubię czytać ze strzałką. Pokochają je dzieci i rodzice, bo idealnie łączą korzyści płynące z czytania i mądrej zabawy. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania po jednej z serii tych książek. Sprawdź, czy wygrałaś.

Serię Lubię czytać ze strzałką wygrała Anna Gościńska a serię KsiążkoGry wygrała Aleksandra Kujawa-Pocałujko. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Rodzicu, od teraz Twoje dzieci już nigdy nie będą się nudzić, a Ty znajdziesz “milion” sposobów by zachęcić ich do sięgnięcia po książkę! Czy Twoje pociechy mają ochotę na grę planszową albo memo? Chcą się pobawić w rozwiązywanie zagadek? Są w filozoficznym nastroju? A może właśnie zastanawiasz się, jak sprawić, by dzieci pokochały czytanie? Wydawnictwo Nowa Era i kultowy magazyn Świerszczyk, niczym superbohaterowie przychodzą z gotowym rozwiązaniem i praktycznymi pomysłami, które znajdziecie w nowych seriach KsiążkoGry oraz Lubię czytać ze strzałką.
       Seria Lubię czytać ze strzałką to książki ze specjalnie opracowanymi graficznie wierszami genialnej poetki Małgorzaty Strzałkowskiej oraz dołączoną pomocą dydaktyczną - specjalną strzałką, która utrwala kierunek czytania i przyzwyczaja wzrok dziecka do podążania za tekstem. Seria Książkogry to bogato ilustrowane książki z łamigłówkami, bajeczkami matematycznymi, wierszykami, zgadywankami oraz ćwiczeniami logicznymi i językowymi. Każda z nich zawiera dodatkowo grę planszową lub kartonikową.
      
       Dla naszych Czytelników mamy do wygrania po jednej z serii tych książek. Aby je wygrać, należy przesłać wiadomość na adres konkurs@portel.pl, w temacie wiadomości wpisując hasło tytuł wybranej serii: a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego chcesz wygrać tę serię? Wygrywa osoba, która najciekawiej odpowie na to pytanie. Rozwiązanie konkursu 21 grudnia.
      
       UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
      

      
***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama