UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oni wygrali pakiet startowy na Bieg Niepodległości

2019-10-28
Aktualizowany 2019-11-06 10:45
 
Elbląg, Oni wygrali pakiet startowy na Bieg Niepodległości

Wielkimi krokami zbliża się VI Elbląski Bieg Niepodległości, którego trasa będzie przebiegała ulicami w centrum miasta w poniedziałek, 11 listopada. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa pakiety startowe (jeden dla dorosłego, drugi dla dziecka) na ten właśnie bieg. Sprawdź, czy wygrałeś.

Pakiet startowy dla dziecka wygrał Krzysztof Grajek a pakiet dla dorosłego Piotr Graś. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.

VI Elbląski Bieg Niepodległości jest jedną z największych imprez biegowych w naszym mieście. Tydzień przed końcem zapisów na liście startowej znajduje się ponad 750 osób, w tym niemalże połowę stanowią dzieci, które pobiegną w Małym Biegu Niepodległości.

W VI Elbląskim Biegu Niepodległości biegacze będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów, podzielony na 3 pętle po 3333 metrów.

Zapisy do biegu głównego, sztafet oraz Małego Biegu Niepodległości przyjmowane są za pomocą serwisu Elektroniczne Zapisy, gdzie znajduje się również regulamin biegu, w którym zawarte są wszelkie informacje na temat m.in. trasy, kategorii wiekowych, nagród i opłat. Więcej przeczytasz w tym artykule.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl


        

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama