UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oni wygrali pakiet startowy na Bieg Niepodległości

 
Elbląg, Oni wygrali pakiet startowy na Bieg Niepodległości
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się VI Elbląski Bieg Niepodległości, którego trasa będzie przebiegała ulicami w centrum miasta w poniedziałek, 11 listopada. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa pakiety startowe (jeden dla dorosłego, drugi dla dziecka) na ten właśnie bieg. Sprawdź, czy wygrałeś.

Pakiet startowy dla dziecka wygrał Krzysztof Grajek a pakiet dla dorosłego Piotr Graś. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.

VI Elbląski Bieg Niepodległości jest jedną z największych imprez biegowych w naszym mieście. Tydzień przed końcem zapisów na liście startowej znajduje się ponad 750 osób, w tym niemalże połowę stanowią dzieci, które pobiegną w Małym Biegu Niepodległości.

W VI Elbląskim Biegu Niepodległości biegacze będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów, podzielony na 3 pętle po 3333 metrów.

Zapisy do biegu głównego, sztafet oraz Małego Biegu Niepodległości przyjmowane są za pomocą serwisu Elektroniczne Zapisy, gdzie znajduje się również regulamin biegu, w którym zawarte są wszelkie informacje na temat m.in. trasy, kategorii wiekowych, nagród i opłat. Więcej przeczytasz w tym artykule.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl


        

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama