UWAGA!

Osiem części prawdy

2008-04-04
Aktualizowany 2008-04-04 23:00
Elbląg, Osiem części prawdy

W Multikinie oglądać można thriller „Osiem części prawdy”. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójne zaproszenie na wybrany seans. Sprawdź, czy wygrałeś.

Osiem zupełnie obcych sobie osób dysponujących ośmioma, różnymi punktami widzenia, usiłuje odkryć jedyną możliwą prawdę o usiłowaniu zabójstwa prezydenta Stanów Zjednoczonych. Thomas Barnes i Kent Taylor to dwaj agenci Służb Specjalnych wyznaczeni do ochrony Prezydenta Ashtona podczas ważnego spotkania na szczycie poświęconego globalnej wojnie z terroryzmem. Kiedy tuż po przybyciu Prezydenta do Hiszpanii, pada strzał, następuje totalny chaos. W spanikowanym tłumie znajduje się między innymi Howard Lewis, amerykański turysta, który jest przekonany, że zarejestrował na kamerze moment zamachu i samego zamachowca. Jest tam także producentka wiadomości telewizyjnych Rex Brooks zdająca relację z tego historycznego wydarzenia milionom widzów na całym świecie. Kiedy każdy z nich ujawnia swój punkt widzenia, fragmenty układanki zaczynają idealnie do siebie pasować i staje się jasne, że pod powierzchnią ukryte są szokujące motywacje.
     Reżyseria Pete Travis, scenariusz Barry Levy. Obsada: Dennis Quaid, William Hurt, Matthew Fox, Sigourney Weaver, Forest Whitaker. USA 2008.
     
     Zobacz zwiastun filmu.
     

     
     Podwójne zaproszenie na film wygrał Piotr Pol. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama