UWAGA!

Plaga

2007-05-05
Aktualizowany 2007-05-19 09:32
Elbląg, Plaga

W Multikinie oglądać można thriller „Plaga”. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie na film.

Katherine, która w przeszłości była pastorem, wystąpiła z Kościoła po tym jak jej córka i mąż zginęli w tragicznych okolicznościach, gdy pracowała jako misjonarka w Sudanie. Odtąd szuka już odpowiedzi na swoje pytania nie w modlitwie, ale w badaniach naukowych. Jako profesor uniwersytecki stała się wybitną demaskatorką rzekomych cudów. Odwiedza różne miejsca na całym świecie, aby badać płaczące figurki, plamy na ścianach przypominające wizerunki świętych oraz krwawiące dłonie. Do tej pory nie zdarzyło się, aby nie była w stanie rozwiązać którejkolwiek z „boskich” zagadek. Jednak kiedy Doug Blackwell, nauczyciel z małego miasteczka, prosi ją o pomoc w sprawie serii niezwykłych wydarzeń, które mieszkańcy uważają za dzieło Boga, Katherine i jej partner Ben odkrywają, że pewne cuda mogą być zdradliwe, a granica pomiędzy wiarą a przesądami jest niebezpiecznie wąska.
     Reżyseria Stephen Hopkins, scenariusz: Carey Hayes, Chad Hayes, Jacob Aaron Estes, Christopher Markus, Stephen McFeely, Brian Rousso. Obsada: Hilary Swank, Idris Elba, Stephen Rea, David Morrissey, Annasophia Robb. USA 2007.
     
     Podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany seans filmu wygrali Agnieszka Ziółkowska i Paweł Ekes. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama