UWAGA!

Prezent od Dialogu

Elbląg, Występ Ocelota
Występ Ocelota

W najbliższy weekend w Elblągu wystąpi Ocelot, jedna z najciekawszych grup akrobatyczno - teatralnych w Europie. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

Grupa Ocelot w swoich przedstawieniach łączy elementy akrobatyki, pantomimy i teatru. To niesamowite, zapierające dech w piersiach widowiska. Elbląski występ grupy jest częścią ogólnopolskiej trasy Dialog Tour.
     - Dialog Tour z Ocelotem to wydarzenie, którego jeszcze w naszym mieście nie było - mówi Witold Strzelec z firmy Dialog. - Chcemy przekonać elblążan, że warto prowadzić dialog z Dialogiem i że przynosi on dużo większe korzyści obejmując dziedziny nie związane bezpośrednio z telekomunikacją.
     Widowisko zaprezentowane zostanie 25 czerwca (w sobotę) i 26 czerwca (w niedzielę) o godz. 15.00 i 19.00. Ceny biletów: loża - 35 zł (normalny) i 26 zł (ulgowy), sektor A - 30 zł i 22 zł, sektor B - 25 zł i 19 zł, sektor C - 20 zł i 15 zł.
     Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom z ważna legitymacją oraz emerytom i rencistom. Bilety można rezerwować telefonicznie: 0 607 191 950 lub on-line: www.eventim.pl lub www.bilecik.info. Kasa będzie czynna w dniach przedstawień od godz. 12.00. Bilety można także nabyć w kasie elbląskiego teatru.
     
     Zaproszenia na występ Ocelota w sobotę o godz. 19.00 wygrali: Danuta Janczuk, Anna Wrzosek, Piotr Suliga, Tomasz Prokopowicz, Jacek Jernat i Justyna Ossowska. Gratulujemy, potwierdzenia wyślemy mailem.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama