UWAGA!

Romantyczna kolacja na Walentynki

 Romantyczna kolacja na Walentynki

Walentynki to idealna okazja, aby wyznać miłość, zbliżyć się do siebie lub nawet przebaczyć drugiej połowie. Jest to dzień, w którym każdy odczuwa przypływ uczucia, a latające amory miotają swoimi strzałami. Aby dzień ten był jeszcze bardziej wyjątkowy warto wybrać odpowiednie miejsce. Miejsce pełne uroku i magii, w którym intymny nastrój dotrze do każdego. Takim miejscem jest właśnie Restauracja Metamorofoza. Dla naszych Czyteników mamy dwa podwójne zaproszenia na romantyczną kolacje. Sprawdź czy wygrałaś/wygrałeś.


       Restauracja Metamorfoza jest miejscem, do którego już zawsze będziecie wracali. Piękny wystrój, wspaniała atmosfera i przepyszne jedzenia sprawią, że uwierzycie w przysłowie „Przez żołądek do serca”. Jeśli szukacie miejsca na idealny wieczór to Restauracja Metamorfoza jest idealnym wyborem.
      
       Przy całej otoczce i celebracji dnia zakochanych postanowiliśmy Wam pomóc przygotowując konkurs. Do wygrania są dwa, podwójne zaproszenia na kolację w blasku świec i przy buletce wspaniałego wina. Kolacje wykorzystać możecie w dowolnym terminie od 16 lutego. Mimo że Walentynki są dwa dni wcześniej nie pozwólcie by czar prysł i cieszcie się sobą cały czas. Jest to doskonała okazja, aby uczcić urodziny, spędzić miły wieczór lub się zaręczyć.
      
       Restauracja Metamorfoza jest najlepszym miejscem na Walentynki, ale i nie tylko. Zorganizują i zadbają nawet o najdrobniejszy szczegół podczas każdej okazji. W tym miejscu spotkania z bliskimi zawsze są pełne wrażeń, co sprawi, że będziecie chcieli celebrować tę chwilę wiecznie.
      
       Zaproszenia na romantyczną kolację wygrali Dorota Wrzosek oraz Paweł Wojtalewicz. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
       Przeczytaj regulamin konkursów portEl.pl.
      

       Restauracja Metamorfoza
       ul. Stary Rynek 53 B
       tel.
55 646 33 25
      
       ---- reklama ----
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie