UWAGA!

Spektakl "Bez tytułu"

 Elbląg, Ingmar Villqist
Ingmar Villqist

W czwartek 26 października o godz. 18 na małej scenie Teatru Dramatycznego w Elblągu odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu Scena przy stoliku. Zaprezentowany zostanie tekst Ingmara Villqista "Bez tytułu".Sprawdź czy wygrałeś zaproszenie.

Aktorzy Nelly Sozańska-Przyboś i Tomasz Czajka zaprezentują tekst Ingmara Villqista bez kostiumów, scenografii, siedząc po prostu przy stoliku . "Bez tytułu" to przejmująca, ale daleka od taniego sentymentalizmu, opowieść o spotkaniu matki i syna, którzy nie widzieli się od kilku lat. Jerg przez cały czas studiów nie kontaktował się z rodzicami, pochłaniały go własne sprawy. Nieoczekiwanie zadzwonił, prosząc ich o przyjazd. Pokonując dziesiątki kilometrów, matka przyjechała do niego, przywożąc ze sobą całą torbę prowiantu. Ale Jerg nic już nie je. Jest bardzo słaby, niemal nic nie widzi, stracił włosy. Chłopak umiera, ale przed śmiercią chciał jeszcze zobaczyć bliskich...
     ***
     Podwójne zaproszenia na Scenę przy stoliku, która odbędzie się dziś, tj. 26 października, o godz. 18 na małej scenie elbląskiego teatru otrzymują: Sylwia Sankowska i Katarzyna Skrzypkowska. Gratulujemy. Potwierdzenie wygranej wyślemy mailem.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama