UWAGA!

Sprawdź kto wygrał bilet na koncert EOK

 Elbląg, arch. EOK
arch. EOK

Jak pożegnać wakacje? Najlepiej z Elbląską Orkiestrą Kameralną. Kiedy? 30 sierpnia. Gdzie? W Zespole Państwowych Szkół Muzycznych. Kto tym razem wygrał zaproszenie na koncert?

EOK wystąpi pod batutą Francesco Bottigliero – artysty, o którym powiedzieć „człowiek-orkiestra” to za mało. Jako absolwent uniwersytetu w Salerno, zgłębił filozofię od starożytności po dziś, zaś dzięki konserwatorium w Neapolu zapoznał się m.in. z dyrygowaniem chórami. W ramach koncertu Orkiestra zaprezentuje jego autorskie utwory z albumu "Portrais". Wydarzenie odbędzie się w rygorze sanitarnym, zgodnie ze wskazaniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Termin 30.08.2020, niedziela, 18:00, Sala Koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Wykonawcy: Francesco Bottigliero – dyrygent, kompozytor. W programie m.in. autorskie utwory pochodzące z płyty "Portrais". 

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno zaproszenie na koncert, ważne dla dwóch osób. Wygrała je pani Anna Michalak. Zaproszenie można odebrać w redakcji portELpl, ulica 1 Maja 1C w godz. 9-16. 

daw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama